Logo
Strona główna

O kancelarii

Zapewniamy bezpieczeństwo

Działając w epoce społeczeństwa informacyjnego i gospodarki opartej na wiedzy zdajemy sobie sprawę jak ważne w biznesie jest wsparcie ze strony specjalistycznej oraz nastawionej na rozwój kancelarii prawnej.

My także jesteśmy przedsiębiorcami i doskonale wiemy, z jakimi problemami musi borykać się nowoczesna firma (niezależnie od skali prowadzonej działalności).

Kompetencje z zakresu prawa nowych technologii, handlu elektronicznego, wdrożeń systemów IT, własności intelektualnej, ochrony danych osobowych, prawa energetycznego oraz prawa i postępowania cywilnego, gwarantują najwyższą jakość świadczonej przez naszą Kancelarię pomocy prawnej.

Dotyczy to zarówno stałej obsługi, jak i realizacji konkretnych przedsięwzięć prawnych. 

Stale podnosimy poprzeczkę

W codziennej pracy wykorzystujemy środki komunikacji elektronicznej, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów, aby zapewnić bieżący kontakt, szybką obsługę oraz dostęp do danych z każdego niemal miejsca na świecie.

Rozwiązujemy problemy i edukujemy

Bierzemy udział w wielu konferencjach, prowadzimy szkolenia, publikujemy ciekawe artykuły na temat prawa nowych technologii, handlu elektronicznego, identyfikacji elektronicznej, służebności przesyłu i prawa konsumenckiego.

Jesteśmy także ekspertami w zakresie informatyzacji postępowania cywilnego, aktywnie uczestniczącymi w opracowywaniu koncepcji prawnych informatyzacji sądownictwa oraz założeń projektów aktów prawnych w tym zakresie.

Zapraszamy do lektury najnowszych informacji o Wydarzeniach.

 

Strona główna

Zespół
Zespół
Kontakt
Kontakt