Logo
Strona główna

O kancelarii

Zapewniamy bezpieczeństwo

Działając w epoce społeczeństwa informacyjnego i gospodarki opartej na wiedzy, zdajemy sobie sprawę, jak ważne w biznesie jest wsparcie ze strony specjalistycznej oraz nastawionej na rozwój kancelarii prawnej.

My także jesteśmy przedsiębiorcami i doskonale wiemy, z jakimi problemami musi borykać się nowoczesna firma (niezależnie od skali prowadzonej działalności).

Kompetencje z zakresu prawa nowych technologii, handlu elektronicznego, wdrożeń systemów teleinformatycznych, w tym opartych o Blockchain i Sztuczną Inteligencję, ochrony danych osobowych i prywatności, prawa energetycznego oraz prawa i postępowania cywilnego, gwarantują najwyższą jakość świadczonej przez naszą Kancelarię pomocy prawnej.
Dotyczy to zarówno stałej obsługi, jak i realizacji konkretnych przedsięwzięć prawnych.

Stale podnosimy poprzeczkę

W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne i bezpieczne narzędzia komunikacji, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów, aby zapewnić bieżący kontakt, szybką obsługę oraz dostęp do danych z każdego miejsca na świecie z dostępem do Internetu.

Facebook Linkedin

Rozwiązujemy problemy i edukujemy

Bierzemy udział w wielu konferencjach, prowadzimy szkolenia, publikujemy artykuły na temat najciekawszych aspektów prawa nowych technologii, Sztucznej Inteligencji, depapieryzacji, dokumentów i podpisów elektronicznych, prawa własności intelektualnej i Blockchain.
Jesteśmy także ekspertami w zakresie służebności przesyłu i związanych z tym zagadnień prawnych. 


Zapraszamy do lektury najnowszych informacji o naszych działaniach w Wydarzeniach.

Strona główna

Zespół
Zespół
Kontakt
Kontakt